Trimiteti-ne un mesaj

Date contact fabrica

Parc industrial Teraplast
DN15A (Reghin Bistrita), Km 45 + 500,
Cod 427298, jud Bistrita-Nasaud
CUI: RO3094980
J06/735/1992
Capital social subscris si varsat: 85.691.097 lei
Telefon: 0374-461529
Fax: 0263-231221
Email: office@teraplast.ro; reclamatii@teraplast.ro; recycling@teraplast.ro

 

Vanzari profile tamplarie

Zona Centru:
Valentin Nastase
0748.590.006
valentin.nastase@teraplast.ro

Zona Nord & Ungaria:
Romeo Savin
0757.099.994
romeo.savin@teraplast.ro

Zona Vest & Serbia 
Valentin Rosu
0752.101.625
valentin.rosu@teraplast.ro

Zona Est & Republica Moldova:
Aurel Pop
0752.317.078
aurel.pop@teraplast.ro

Zona Sud: 
Irinel Nemtoiu
0752.101.633
irinel.nemtoiu@teraplast.ro

 

Vanzari Instalatii & Amenajari

Zona sud: 
Bogdan Dinca
0752.101.648
bogdan.dinca@teraplast.ro

Zona vest:
Mircea Duduia
0752.101.570
mircea.duduia@teraplast.ro

Zona est:
Iulian Danaila
0752.101.602
iulian.danaila@teraplast.ro

Zona nord:
Razvan Pintican
0752.101.582
razvan.pintican@teraplast.ro